FERIE W ALPACH

FERIE Z DZIEĆMI

FERIE NA STOKU

SYLWESTER W GÓRACH

Szczegółowy opis oferty na naszej stronie internetowej WWW.TWOJSYLWESTER.EU

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pobytów sylwestrowych w górach.

6-ścio dniowe pobyty sylwestrowe wraz z pełnym programem i licznymi atrakcjami

Oferujemy Państwu pobyty w ośrodkach góralskich w Białym Dunajcu oraz Poroninie z programem pełnym dodatkowych atrakcji.

Oprócz wygodnych pokoi i domowej kuchni czekają na Państwa liczne atrakcje jak bal sylwestrowy, kulig z pochodniami i ogniskiem, imprezy góralskie z kapelą, dancingi z muzyką na żywo, baseny termalne, lampiony.

Znajdą Państwo ofertę zarówno dla osób, które oprócz atrakcji oczekują spokoju w ośrodku jak i dla osób, które okres sylwestrowy chcą spędzić na wesołym imprezowaniu.

Jak co roku mamy również ofertę dla rodzin z dziećmi gdzie oprócz osobnego balu dla dzieci proponujemy również bogaty program animacji podczas całego pobytu.

Szczegółowe opisy imprez, program, zdjęcia oraz cenniki znajdą Państwo na naszej stronie www.twojsylwester.eu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i do dokonania rezerwacji!

Proponujemy Państwu pobyty 6 dniowe

W każdym ośrodku gwarantujemy:

  • – noclegi w pokojach z łazienkami i TV
  • – wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
  • – Bal Sylwestrowy w ośrodku, karczmie lub na sali bankietowej
  • – wyżywienie (min. 3 gorące posiłki, zimna płyta, sałatki, napoje) podczas Balu Sylwestrowego
  • – imprezę z kuligiem oraz ogniskiem i pieczeniem kiełbasek
  • – imprezę góralską (palenisko na dworze, w karczmie lub w szałasie regionalnym, występ kapeli góralskiej, poczęstunek: kwaśnica, oscypki, kiełbaski, chleb ze smalcem, herbata z prądem)
  • – bilet na baseny termalne
  • – chińskie lampiony szczęścia
  • – pokaz ogni sztucznych w sylwestra
  • – liczne zniżki na stoki i usługi

Dodatkowo w wybranych ośrodkach znajdą Państwo atrakcje jak:
– dancing z lokalnym zespołem: zagra i zaśpiewa dla Państwa zespół Max z Bukowiny
– uv party – ultrafioletowe światła, malowanie twarzy i zabawa z DJem
– codzienne animacje dla dzieci
– osobny bal sylwestrowy dla dzieci

 

OPCJA I – Sylwester w górach z balem na sali bankietowej i animacjami na osobnej sali dla dzieci podczas balu, kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami

Opcja pierwsza to opcja sylwestra w górach z imprezą sylwestrową na sali bankietowej. W opcji tej znajda Państwo szeroki program z kuligiem z ogniskiem i pochodniami, imprezą góralską w karczmie regionalnej U FURTOKA lub POLANIORKA z regionalnym poczęstunkiem i muzyką na żywo w wykonaniu zespołu Max z Bukowiny, biletem na baseny termalne TERMY SZAFLARY, lampionami.
Wszystkie ośrodki posiadają pokoje z TV, prywatnymi łazienkami, WiFi. Podczas balu sylwestrowego zapewnimy Państwu bardzo bogate menu z nutą regionalną.

Opcja ta pozwoli rodziną z dziećmi na chwile odpoczynku, gdyż sylwester dla dzieci będzie miał przygotowaną osobną salę, gdzie animatorzy zaproponują im różnorakie zabawy i atrakcje, dzięki czemu będą Państwo mieli możliwość swobodnej zabawy podczas sylwestra w górach . Większość ośrodków znajduje się w pobliżu sali bankietowej, ośrodkom oddalonym ponad 400 metrów gwarantujemy dojazd na sylwestra i transport powrotny.

Sylwester w górach ośrodki: Grażyna, Małgosia II, Pańszczyk II, U Adriana, U Pańszczyka, Helena.

 

OPCJA II – Sylwester w górach z codziennymi animacjami dla dzieci, osobnym balem dla dzieci i dorosłych w ośrodku, kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami

Opcja numer dwa czyli sylwester z dziećmi to raj dla dzieci i prawdziwy wypoczynek dla rodziców.
Sylwester z dziećmi to codzienne animacje od 9:00 do 15:00 dla dzieci, osobny bal sylwestrowy dla dzieci (na terenie ośrodka) z profesjonalną grupą animatorek. Do tego kulig z ogniskiem, pieczeniem kiełbasek i pochodniami, lampiony, baseny termalne. Imprezy góralskie z poczęstunkiem regionalnych smakołyków oraz występem kapel góralskich. Codzienne atrakcje i codzienny relaks. Fantastyczne ośrodki z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi gwarantują udany sylwester w górach i doskonałą zabawę.

Sylwester z dziećmi ośrodki: Elżbieta, Bernadeta, Danuta, Bernadeta II, Kominek

OPCJA III – Sylwester w górach z balem w karczmie regionalnej U FURTOKA, JĘDRUSIA lub POLANIORKA z kuligiem, imprezą góralską, termami, lampionami

Opcja numer trzy to opcja dla fanów najlepszych na Podhalu karczm regionalnych – U FURTOKA, JĘDRUSIA i POLANIORKI.
W opcji tej znajdą Państwo wszystkie nasze atrakcje jak impreza góralska z poczęstunkiem regionalnym i występem kapeli góralskiej, lampiony, baseny termalne na TERMACH PODHALAŃSKICH. Nie zabraknie oczywiście kuligu z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Koronacją tej opcji jest bal sylwestrowy w pięknej regionalnej karczmie U Furtoka, Jędruś lub Polaniorka, z doskonałym i bardzo bogatym menu przyszykowanym specjalnie na tą okazję przez szefa kuchni. Sylwester w górach z balem w karczmie – poczuj góralskie klimaty!

Sylwester z balem w karczmie ośrodki:
Gaja, Góralski Dworek, Słoneczny Dworek, U Klusia, Skupniowie, U Furtoka, (karczma U Furtoka),
Zagatówka, Zofia, Anna I, Anna II (karczma Polaniorka),
Góralski Pałacyk, U Joanny (karczma Jędruś)

OPCJA IV – pozostałe oferty sylwestrowe w górach 2020/2021

Opcja numer cztery to mieszanka naszych kolejnych wariantów spędzenia sylwestra w górach. Ośrodek Małgosia oferuje doskonałą rodzinna atmosferę, rewelacyjny szałas regionalny oraz pyszną kuchnię. Ośrodek Joniak to nowoczesność połączona z góralskim stylem. Do tego bal sylwestrowy na terenie ośrodka, idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i możliwość udania się w każdej chwili na odpoczynek do pokoju. W ośrodkach tych program obejmuje wszystkie atrakcja jak sylwestrowy kulig, imprezy góralskie w karczmach, baseny termalne, lampiony. Sylwester z imprezą w ośrodku – Małgosia i Joniak!

Ośrodek Pańszczyk to opcja 18+ dla najwytrwalszych imprezowiczów. Codzienne imprezy jak UV party, laser Party, popijawa z góralami – to opcja zdecydowanie nie dla dzieci i dlatego w tym ośrodku dzieci Państwo nie spotkają 🙂 Sylwester bez dzieci, sylwester 18+ – tylko w ośrodku Pańszczyk!

Ośrodek Halina to opcja dla osób które mają własny pomysł na spędzenie nocy sylwestrowej, sylwester w Zakopanem, sylwester na Termach, lub impreza we własnym gronie na terenie ośrodka. Sylwester z kuligiem, basenami termalnymi, dancingiem, impreza góralską z zespołem, ale za to sylwester bez balu – opcja Halina!

Serdecznie zapraszamy na nasza stronę www.twojsylwester.eu – znajdą tam Państwo dokładny opis atrakcji, ośrodków, cenniki oraz zdjęcia!
Sylwester w górach  -Zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy również na święta w górach!
Na stronie www.swietawgorach.pl mogą zapoznać się Państwo z nasza ofertą Świąt Bożego Narodzenia w górach!!!